Nejbližší události [+]

žádné události

>> ukaž všechny

Doporučujeme

Auður Ava Ólafsdóttir: Nad propastí byla tmaAuður Ava Ólafsdóttir: Listopadoví motýliGunnar Gunnarsson: AdventGyrðir Elíasson: Měděné poleGyrðir Elíasson: Kniha od řeky SandáGyrðir Elíasson: Mezi stromyÓfeigur Sigurðsson: Kniha JónGyrðir Elíasson: Okno na jihEinar Kárason: Ptáci bouřeStaroislandské ságyLživé ságy starého severuEddica MinoraJiří Starý: Zákonem nechť je budována zem. Staroseverské zákony a zákoníky. Lucie Korecká: Sám spatříš svět stínů - hranice mezi světy v pozdních ságách o IslanďanechAlda Sigmundsdóttir: Malá kniha o IslanďanechJan Burian: Dvacet let s IslandemJan Sucharda: Island - země vzdálenáJan Sucharda: Island - 111 nej…Jan Sucharda: Island autem 4x4Jan Sucharda: SetkáníJan Sucharda: Ryby v soli


Sponzoři
Registrace nového uživatele stránek a/nebo člena klubu

Vlastní účet na našich stránkách vám umožní aktivně se podílet na obsahu stránek (např. přidávat příspěvky, zprávy či inzeráty) nebo pomocí stránek kontaktovat jiné uživatele či členy klubu, kteří nechtějí otevřeně publikovat svou adresu. Pokud máte s registrací problémy, kontaktujte správce stránek na adrese <webmaster@islandklub.com> nebo někoho ze správců (viz adresář).

Zde zadejte uživatelské jméno, kterým se chcete přihlašovat do systému (doporučená podoba je jméno.příjmení, např.: josef.novak, ale lze použít i přezdívku či cokoliv jiného je libo). Jeho podobu si dobře rozmyslete, neboť je to jediná věc, kterou dodatečně již nelze změnit. Přihlašovací jméno nesmí obsahovat jiné znaky, než písmena bez diakritiky, číslice, podtržítko, tečku či pomlčku. Pokud stejné jméno není již používáno jiným uživatelem, obdržíte na zadanou e-mailovou adresu zprávu s odkazem na aktivační stránku obsahující celý formulář profilu uživatele, který lze použít současně jako přihlášku do Klubu islandských fanatiků, pokud se chcete stát členem. Po potvrzení registrace budete zařazeni do databáze a můžete začít využívat všech možností systému.

Registrovat nového uživatele