Nejbližší události [+]

žádné události

>> ukaž všechny

Doporučujeme

Auður Ava Ólafsdóttir: Nad propastí byla tmaAuður Ava Ólafsdóttir: Listopadoví motýliGunnar Gunnarsson: AdventGyrðir Elíasson: Měděné poleGyrðir Elíasson: Kniha od řeky SandáGyrðir Elíasson: Mezi stromyÓfeigur Sigurðsson: Kniha JónGyrðir Elíasson: Okno na jihEinar Kárason: Ptáci bouřeStaroislandské ságyLživé ságy starého severuEddica MinoraJiří Starý: Zákonem nechť je budována zem. Staroseverské zákony a zákoníky. Lucie Korecká: Sám spatříš svět stínů - hranice mezi světy v pozdních ságách o IslanďanechAlda Sigmundsdóttir: Malá kniha o IslanďanechJan Burian: Dvacet let s IslandemJan Sucharda: Island - země vzdálenáJan Sucharda: Island - 111 nej…Jan Sucharda: Island autem 4x4Jan Sucharda: SetkáníJan Sucharda: Ryby v soli


Sponzoři
Kde co najdu na stránkách klubu

Stránky Klubu islandských fanatiků mají následující části:

Klubové stránky

Zde se zobrazují články, aktuality a přehled akcí zaznamenaných v našem systému. Na stránky můžete přispívat i vy, pokud se zaregistrujete. Není přitom nutné, abyste se stali členy klubu. Pokud si ovšem přejete být členy klubu, je registrace nutná a je dále třeba zaplatít symbolický členský příspěvek. Všechny příspěvky na stránky musí být před zveřejněním schváleny někým z redaktorů stránek.

Bližší nápovědu k hlavním klubovým stránkám najdete v průvodci stránkami.

Průvodce islandského fanatika

Vše co jste kdy chtěli vědět o Islandu. A pokud tam něco chybí, můžete to sami připsat (viz návod na stránce). Přihlaste se stejným uživatelským jménem a heslem, které jste si zvolili při registraci na hlavních klubových stránkách a můžete se zapojit do vylepšování průvodce. Stránky fungují na stejném principu jako Wikipedie, ale nelze přispívat zcela anonymně.

Diskusní fórum

Diskusní fórum má dvě části. Do té veřejné může přispívat kdokoliv anonymně (jen musí projít ověřením CAPTCHA, že je člověk a ne spamovací robot). Jsou zde dvě hlavní rubriky: "poradna", kde se lze ptát a odpovídat na otázky týkající se Islandu a cestování, a "inzerce", kde lze vyvěšovat inzeráty všeho druhu (pokud možno související s Islandem). Klubová část je přístupná všem registrovaným uživatelům - tedy nejenom členům klubu! Abyste nebyli anonymní a abyste měli přístup do klubové sekce, je třeba se opět přihlásit vaším uživatelským jménem a heslem.

POZOR! Diskusní fórum není nijak přímo spojeno (prolinkováno) s uživatelskými profily na hlavních stránkách. Pokud tedy chcete (např. v inzerci) nechat na sebe nějaký kontakt, musíte ho explicitně uvést ve svém inzerátu či příspěvku (nebo explicitně doplnit odkaz na svůj profil v adresáři na hlavních stránkách).

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů se obracejte na správce stránek.