Nejbližší události [+]

žádné události

>> ukaž všechny

Nabízíme

Auður Ava Ólafsdóttir: Nad propastí byla tmaAuður Ava Ólafsdóttir: Listopadoví motýliGunnar Gunnarsson: AdventGyrðir Elíasson: Měděné poleGyrðir Elíasson: Kniha od řeky SandáGyrðir Elíasson: Mezi stromyÓfeigur Sigurðsson: Kniha JónJón Gnarr: IndiánJón Gnarr: Jak jsem se stal primátorem a chtěl změnit světStaroislandské ságyLživé ságy starého severuEddica MinoraJiří Starý: Zákonem nechť je budována zem. Staroseverské zákony a zákoníky. Lucie Korecká: Sám spatříš svět stínů - hranice mezi světy v pozdních ságách o IslanďanechAlda Sigmundsdóttir: Malá kniha o IslanďanechJan Burian: Dvacet let s IslandemJan Sucharda: Island - země vzdálenáJan Sucharda: Island - 111 nej…Jan Sucharda: Island autem 4x4Jan Sucharda: SetkáníRené Kujan: Běhej, dokud můžeš


Sponzoři
Partneři
Island autem 4x4

Kniha Island autem 4×4 je průvodce po vnitrozemí Islandu, která bude nezbytnou pomůcku pro každého, kdo se vypraví do odlehlých neobydlených končin ostrova.

text

Obsahuje přehledný a logicky uspořádaný popis vnitrozemských cest s jejich záludnostmi a nebezpečími a postihuje prakticky všechna zajímavá místa, která by návštěvník neměl minout. Obsahuje více než 130 fotografií, které čtenáři poskytnou dokonalou představu o jednotlivých místech a cestách. Kniha je výsledkem mnohaletého putování autora po islandském vnitrozemí. Je zcela přepracovanou verzí dřívějších průvodců téhož autora - Island autem (2009) a Průvodce islandským vnitrozemím (2011), které již zmizely z trhu, a reflektuje všechny změny, k nimž na Islandu v posledních letech došlo.

Vydavatel: JAS-HROTOVICE
Počet stran: 144
Formát 119×163 mm,
papír - matná křída, vázaná v měkkých laminovaných deskách
Vydání: první, březen 2016

Ukázky a objednávky pro zaslání poštou: http://www.jas-hrotovice.com/island/island-autem-4x4

Cena – 190 Kč, cena pro členy Klubu 170 Kč
Běžná cena v kamenném obchodě – 220 Kč
Možnost osobně vyzvednout v Praze po domluvě s Janou Jakšovou