Nejbližší události [+]

žádné události

>> ukaž všechny

Nabízíme

Auður Ava Ólafsdóttir: Nad propastí byla tmaAuður Ava Ólafsdóttir: Listopadoví motýliGunnar Gunnarsson: AdventGyrðir Elíasson: Měděné poleGyrðir Elíasson: Kniha od řeky SandáGyrðir Elíasson: Mezi stromyÓfeigur Sigurðsson: Kniha JónJón Gnarr: IndiánJón Gnarr: Jak jsem se stal primátorem a chtěl změnit světStaroislandské ságyLživé ságy starého severuEddica MinoraJiří Starý: Zákonem nechť je budována zem. Staroseverské zákony a zákoníky. Lucie Korecká: Sám spatříš svět stínů - hranice mezi světy v pozdních ságách o IslanďanechAlda Sigmundsdóttir: Malá kniha o IslanďanechJan Burian: Dvacet let s IslandemJan Sucharda: Island - země vzdálenáJan Sucharda: Island - 111 nej…Jan Sucharda: Island autem 4x4Jan Sucharda: SetkáníRené Kujan: Běhej, dokud můžeš


Sponzoři
Partneři
Setkání, povídky z Islandu

novinka na knižním trhu

Knížka Setkání – s podtitulem povídky z Islandu – obsahuje 18 příběhů na rozhraní reality a fantazie, jejichž hrdinové se setkávají s všedními i nečekanými situacemi, ale také se svými představami, se svou minulostí a možná i budoucností. A v těchto setkáních mohou nacházet sami sebe, nebo naopak sami sobě se vzdalovat.

JAS

Zpočátku reálný popis islandské krajiny, silnice číslo 1, nebo horské cesty, a jména známých míst. Skoro jako byste četli cestopis. Před očima se vám vybavují statické obrázky z fotografií či filmů, které jste někdy někde viděli, nebo dokonce přímo z vašich snímků a vzpomínek, pokud jste již Island navštívili. Ano, to místo znám, tam jsem byl, o něm jsem slyšel, napadne mnohé v průběhu čtení rozehrávajícího se příběhu. Ale při jeho pokračování započnete váhat; je to vůbec pravda, nebo výtvor autorovy fantazie? Nakonec dočtete poslední řádky a necháváte v sobě obsah dozrát i s jeho překvapivým koncem. Může se vás zmocnit pocit, že vlastní příběh začíná až poslední větou.

Formát 115x155 mm, 136 stran, vázaná v tvrdých deskách, laminovaný přebal.
Vydavatelství: JAS
http://www.jas-hrotovice.com/island/setkani

Cena – 150 Kč, Cena pro členy Klubu 130 Kč
Běžná cena v kamenném obchodě – 170 Kč
Možnost osobně vyzvednout v Praze po domluvě s Janou Jakšovou nebo v Liberci (Pavel Vondřička)