Nejbližší události [+]

žádné události

>> ukaž všechny

Nabízíme

Auður Ava Ólafsdóttir: Nad propastí byla tmaAuður Ava Ólafsdóttir: Listopadoví motýliGunnar Gunnarsson: AdventGyrðir Elíasson: Měděné poleGyrðir Elíasson: Kniha od řeky SandáGyrðir Elíasson: Mezi stromyÓfeigur Sigurðsson: Kniha JónJón Gnarr: IndiánJón Gnarr: Jak jsem se stal primátorem a chtěl změnit světStaroislandské ságyLživé ságy starého severuEddica MinoraJiří Starý: Zákonem nechť je budována zem. Staroseverské zákony a zákoníky. Lucie Korecká: Sám spatříš svět stínů - hranice mezi světy v pozdních ságách o IslanďanechAlda Sigmundsdóttir: Malá kniha o IslanďanechJan Burian: Dvacet let s IslandemJan Sucharda: Island - země vzdálenáJan Sucharda: Island - 111 nej…Jan Sucharda: Island autem 4x4Jan Sucharda: SetkáníRené Kujan: Běhej, dokud můžeš


Sponzoři
Průvodce islandským vnitrozemím

kniha

V dubnu 2011 vyšlo II. doplněné a rozšířené vydání knihy Jana Suchardy Island autem s názvem Průvodce islandským vnitrozemím.

Oproti předchozímu vydání jsou zde některé další vnitrozemské cesty, které v prvním vydání nebyly – například nejvýchodnější cesta na sopku Laki, nová cesta jižně ledovce Hofsjökull, velmi náročná cesta v jižní části vnitrozemí Hungursfit – Krokkur – Mosar a samozřejmě jsou v knížce zachyceny změny, které způsobila erupce sopky pod ledovcem Eyjafjallajökull na jaře roku 2010.
Knížka by měla být dobrou pomůckou pro každého, kdo se rozhodne objevovat vnitrozemí Islandu za volantem auta 4x4. Všechny popsané cesty autor osobně projel při svých opakovaných návštěvách Islandu v letech 2005-2010, nejde tedy o žádné zprostředkované informace.
Oproti prvnímu vydání je mapa na předsádkách doplněna o čísla popisovaných vnitrozemských cest, čtenář se tak lépe orientuje.

OMLOUVÁME SE, KNIHA JE VYPRODANÁ

Datum vydání: 04/2011.
Formát: 17 x 24 cm
Počet stran: 208
Vázaná v tvrdých deskách s přebalem

Běžná cena – 349 Kč, klubová cena 300 Kč