To je „můj“ Island

Soutěž o 3 x dvě vstupenky na koncert islandského zpěváka Svavara Knúta, který se uskuteční v pátek 11.10.2019 v Paláci Akropolis v Praze. Podělte se s ostatními o místo na Islandu, které vás zaujalo, zašlete jeho fotografii s krátkým popisem a získejte šanci získat volné vstupenky.

Určitě máte místo na Islandu, které vás uhranulo při návštěvě této země, nebo kam se rádi vracíte. Místo, které má své magické kouzlo, zajímavý příběh či historii, nebo kde se jen cítíte dobře.

Zkuste se o tento váš oblíbený kout ostrova podělit s ostatními, napište, co vás na něm zaujalo, jaký máte k němu vztah, nebo čím je místo zajímavé a vyberte jednu fotografii, která ho nejlépe vystihuje.
Fotografii s názvem místa a text do max 200 slov nám zašlete přes messenger jako facebookovou zprávu nebo na mailovou adresu islandklub(zavináč)hotmail.cz, my vše zařadíme na facebook do alba „To je můj Island“ a pak už společně budeme sledovat počet „lajků“ a „smailílů“, jejichž počet rozhodne o třech nejúspěšnějších autorech, kteří od nás obdrží po dvou volných vstupenkách na koncert islandského zpěváka Svavara Knúta a The Rocketboys, který se uskuteční 11.10.2019 od 19:30 v Paláci Akropolis v Praze.

Pravidla soutěže:
- Příspěvky je možné zasílat od 26.8. 2019 do 30.9.2019 (čím dříve, tím větší šance)
- Každý autor může zaslat pouze jeden příspěvek (pod jedním jménem a z jedné mailové adresy)
- Text: minimálně 20 slov / maximálně 200 slov
- Fotografie: 1 fotografie (soutěžící musí být autorem zaslané fotografie, nebo mít od autora souhlas k jejímu použití), místo fotografie lze zaslat i vlastní kresbu
- Název příspěvku se bude shodovat se jménem popisovaného místa, které musí být na Islandu
- Příspěvky budou zveřejněny na www.facebook.com/islandklub a www.islandklub.com
- Zasláním příspěvku dává autor souhlas s jeho zveřejněním na výše uvedených stránkách pod jménem autora (přezdívkou) uvedeným ve zprávě
- O třech nejúspěšnějších příspěvcích rozhoduje celkový počet interakcí u fotografií ve FB albu To je můj Island typu „like, smailik“ (komentáře ani sdílení se nepočítají) na sociální síti facebook k 30.9.2019 21 hodin, při rovnosti počtu interakcí rozhodne správní rada Klubu islandských fanatiků, z.s. (hlasováním členů správní rady). Tři účastníci s nejvyšším počtem interakcí obdrží po dvou volných vstupenkách. Tyto jsou přenosné, v případě že se výherce sám nemůže koncertu zúčastnit.
- Organizátor soutěže si vyhrazuje právo nezařadit příspěvek do soutěže, pokud nebude odpovídat zadaným pravidlům, poslání klubu či dobrým mravům.

Organizátor soutěže: Klub islandských fanatiků, z.s.
Za Klub islandských fanatiků, z.s. - Jana Jakšová – předsedkyně klubu