Nejbližší události [+]

žádné události

>> ukaž všechny

Doporučujeme

Helena Kadečková: Život s IslandemJan Sucharda: Devátá vlnaAuður Ava Ólafsdóttir: Nad propastí byla tmaAuður Ava Ólafsdóttir: Listopadoví motýliGunnar Gunnarsson: AdventGyrðir Elíasson: Měděné poleGyrðir Elíasson: Kniha od řeky SandáGyrðir Elíasson: Mezi stromyÓfeigur Sigurðsson: Kniha JónGyrðir Elíasson: Okno na jihEinar Kárason: Ptáci bouřeStaroislandské ságyLživé ságy starého severuEddica MinoraJiří Starý: Zákonem nechť je budována zem. Staroseverské zákony a zákoníky. Lucie Korecká: Sám spatříš svět stínů - hranice mezi světy v pozdních ságách o IslanďanechAlda Sigmundsdóttir: Malá kniha o IslanďanechJan Burian: Dvacet let s IslandemJan Sucharda: Island - země vzdálenáJan Sucharda: Island - 133 nej…Jan Sucharda: Island autem 4x4Jan Sucharda: SetkáníJan Sucharda: Ryby v soli


Sponzoři
17. Islandský den v obrazech

Sedmnáctý ročník Islandského dne je za námi. Můžeme vzpomínat na skvělá vystoupení všech přednášejících i na milá setkání s přáteli. Kdo nemohl strávit sobotu s námi, může si alespoň ochutnat atmosféru prostřednictvím fotografií.

Díky všem přednášejícím, že jsme se mohli dozvědět něco nového i se společně zasmát.

Díky všem partnerům a zejména věrnému sponzorovi CK Periscope Skandinávie, bez vás by se žádný Islandský den nemohl uskutečnit, ani by se o něm lidé nedozvěděli.

Díky všem, co se podíleli na přípravách a organizaci.

Díky všem, kteří jste přišli.

Dopolední program:
09:30 10:30 František Tymr - Ptačí druhy Islandu
10:40 11:40 Jiří Čeloud - S handbiky po Islandu
11:50 12:50 Peter Kováčik - Drevený kostolík na Islande
13:00 14:00 Jan Sucharda – Islandské ostrovy
Odpolední program:
14:30 15:30 Libor Vávra, Martin Nykodým - Babettou napříč Islandem
15:40 16:40 Kateřina Pijáčková - Přežila jsem Hákarl
16:50 17:50 Pavel Svoboda - Mystický Hornstrandir
18:00 19:00 Antonín Novák - Grónsko - krása zrozená ledovci