Nejbližší události [+]

žádné události

>> ukaž všechny

Doporučujeme

Helena Kadečková: Život s IslandemJan Sucharda: Devátá vlnaAuður Ava Ólafsdóttir: Nad propastí byla tmaAuður Ava Ólafsdóttir: Listopadoví motýliGunnar Gunnarsson: AdventGyrðir Elíasson: Měděné poleGyrðir Elíasson: Kniha od řeky SandáGyrðir Elíasson: Mezi stromyÓfeigur Sigurðsson: Kniha JónGyrðir Elíasson: Okno na jihEinar Kárason: Ptáci bouřeStaroislandské ságyLživé ságy starého severuEddica MinoraJiří Starý: Zákonem nechť je budována zem. Staroseverské zákony a zákoníky. Lucie Korecká: Sám spatříš svět stínů - hranice mezi světy v pozdních ságách o IslanďanechAlda Sigmundsdóttir: Malá kniha o IslanďanechJan Burian: Dvacet let s IslandemJan Sucharda: Island - země vzdálenáJan Sucharda: Island - 133 nej…Jan Sucharda: Island autem 4x4Jan Sucharda: SetkáníJan Sucharda: Ryby v soli


Sponzoři
Soutěž o tři zájezdy do Norska a další výhry

Chcete si zajet letos do Norska? Pak se zapojte do soutěže CK Periscope Skandinávie! Soutěž probíhá na stránkách CK Persicope. Zde se nejprve registrujte jako soutěžící a obdržíte zde přístup (uživatelské jméno) do soutěžního formuláře. V něm můžete průběžně zapisovat i měnit odpovědi na soutěžní otázky. Kompletně vyplněný soutěžní formulář lze do soutěže odeslat pouze jednou.

Soutěž CK PeriscopeSoutěž má 5 soutěžních otázek. Ke každé z otázek jsou 3 možné odpovědi, jen jedna je správná. Každá soutěžní otázka je uveřejněna na jiné webové stránce: http://www.islandklub.com, http://www.skandinavskydum.cz, http://www.severskaspolecnost.cz, http://www.norge.cz a http://www.sverige.cz. Na webu, kde je uveřejněna otázka lze najít v některém publikovaném článku nebo informaci správnou odpověď na otázku.

Zodpovězením nejméně 4 otázek správně postupuje soutěžící do závěrečného losování o ceny.

Ze všech správně zodpovězených soutěžních formulářů se po ukončení soutěže losují výherci cen.

Losování výherců je přístupné veřejnosti a proběhne dne 28. 4. 2015 v 19:30 hod. na přednášce Norsko, v kavárně Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2.

Soutěž se koná na území České republiky od 10. 4. 2015 do 27. 4. 2014 (23:59 hod.).


Soutěžní otázka Klubu islandských fanatiků

Jak se jmenuje nejnavštěvovanější film roku 2014 na Islandu?

 1. Vonarstræti
 2. Djúpið
 3. Desember
Soutěžní otázka Klubu islandských fanatiků

Pravidla soutěže „Soutěž o 3 zájezdy do Norska a další výhry“:

 1. Provozovatelem soutěže je firma Periscope Skandinávie, s.r.o., Brno, Smetanova 9, PSČ 602 00, IČ 252 63 196, zapsaná v obchodním rejstříku, který je veden Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 43899, cestovní kancelář.
 2. Pravidla soutěže:
  1. Soutěž probíhá na webové adrese www.periscope.cz. Zde se soutěžící nejprve registruje a obdrží zde přístup (uživatelské jméno) do soutěžního formuláře. V něm lze průběžně zapisovat i měnit odpovědi na soutěžní otázky a rozpracovaný formulář lze uchovat před dalším zapisování nebo opravách v něm. Kompletně vyplněný soutěžní formulář lze do soutěže odeslat pouze jednou.
  2. Soutěž má 4 soutěžní otázky. Ke každé z otázek jsou tři možné odpovědi, jen jedna je správná. Každá soutěžní otázka je uveřejněna na jiné webové stránce: www.islandklub.com, www.skandinavskydum.cz, www.norge.cz a www.sverige.cz. Na webu, kde je uveřejněna otázka lze najít v některém publikovaném článku nebo informaci správnou odpověď na otázku.
  3. Zodpovězením nejméně 3 otázek správně postupuje soutěžící do závěrečného losování o ceny.
  4. Ze všech správně zodpovězených soutěžních formulářů se po ukončení soutěže losují výherci cen. Losování výherců je přístupné veřejnosti a proběhne dne 28. 4. 2015 v 19:30 hod. na přednášce Norsko, v kavárně Cafeidoskop, Lazarská 8, Praha 2.
 3. Soutěž se bude konat na území České republiky od 10. 4. 2015 do 27. 4. 2014 (23:59 hod.). tj. bude zahájena zveřejněním soutěže a ukončena losování výherců. Oznámení o soutěži: na webu, v inzerátech, na přednáškách pořádaných CK.
 4. Podmínkou pro zařazení účastníka do losování je registrování se v elektronickém formuláři na webové adrese: www.periscope.cz a po vyplnění odpovědí jeho odesláním.
 5. Výherci budou o své výhře písemně informováni na adresu, kterou sdělí provozovateli. Jména výherců budou zveřejněna po losování po dobu 30 dnů na www.periscope.cz. Výhry bude možné vyzvednout v sídle provozovatele do 15. 5. 2015. Nevyzvednuté výhry budou zaslány poštou výhercům na adresu, kterou sdělí provozovateli.
 6. Po losování provozovatel písemně vyzve výherce 1., 2. a 3. ceny k uzavření cestovní smlouvy a to do 10. 5. 2015. Pokud výherce neuzavře cestovní smlouvu do 10. 5. 2015, provozovatel je oprávněn po tomto datu neuzavřít s výhercem cestovní smlouvu. Žádnou z cen 1. – 10. nelze vyplatit v hotovosti a žádná z cen není přenosná na jinou osobu, než je výherce.
 7. Ceny:
  • 1. cena: Balíček služeb cestovního ruchu včetně letenky: Losí a trolí stezky pro 1 osobu, s ubytováním v chatě v jednolůžkovém pokoji, v některém termínu od 18. 6. do 8. 9. 2015 tak, jak je popsán a uveden na webu www.periscope.cz v ceně 19 900 Kč.
  • 2. cena: Balíček služeb cestovního ruchu, autobusem, Vodopády a ledovce Norska pro 1 osobu, s ubytováním s ostatními účastníky zájezdu ve 4lůžkové chatě, v některém termínu od 27. 6. do 30. 8. 2015 tak, jak je popsán a uveden na webu www.periscope.cz v ceně 16 900 Kč.
  • 3. cena: Balíček služeb cestovního ruchu, autobusem, Vodopády a ledovce Norska pro 1 osobu, s ubytováním s ostatními účastníky zájezdu ve 4lůžkové chatě, v některém termínu od 27. 6. do 30. 8. 2015 tak, jak je popsán a uveden na webu www.periscope.cz v ceně 16 900 Kč.
  • 4. a 5. cena: fotografická kniha Island, země včera zrozená v souhrnné ceně 400 Kč
  • 6. až 10. cena: tričko CK Periscope Skandinávie v souhrnné ceně 1 500 Kč.
 8. Soutěže se nemohou zúčastnit statutární orgány, společníci, zaměstnanci a dodavatelé provozovatele a osoby jim blízké ve smyslu ust. § 116 z. č. 40/1964 Sb.
 9. Soutěže se nemohou zúčastnit osoby mladší 18 let. Provozovatel je oprávněn v souladu s § 1 odst. 8) z.č. 202/1990 Sb. požádat účastníka soutěže za účelem prokázání této skutečnosti o předložení občanského průkazu.
 10. Účastník soutěže vyplněním údajů v registračním formuláři na webu (dle bodu 4.) zároveň projevuje svoji vůli se soutěže zúčastnit a potvrzuje tím, že se s pravidly soutěže seznámil a souhlasí s nimi a žádným svým jednáním nebo opomenutím je neporušil. Zároveň zasláním svých údajů souhlasí s tím, že mu bude po dobu 3 let zasílán firemní časopis CK Periscope Skandinávie INFOSCOPE, e-mailové Aktuality (max. 12x ročně) a tištěné katalogy, které CK Periscope Skandinávie publikuje pro své klienty. Účastník má zákonem stanovenou možnost odvolat po skončení soutěže svůj souhlas s poskytnutím osobních údajů. Účastník má právo nahlédnout do výpisu osobních údajů, které o něm provozovatel soutěže vede.
 11. Pravidla soutěže jsou zveřejněna na http://www.periscope.cz