Doporučujeme

Helena Kadečková: Život s IslandemJan Sucharda: Devátá vlnaAuður Ava Ólafsdóttir: Nad propastí byla tmaAuður Ava Ólafsdóttir: Listopadoví motýliGunnar Gunnarsson: AdventGyrðir Elíasson: Měděné poleGyrðir Elíasson: Kniha od řeky SandáGyrðir Elíasson: Mezi stromyÓfeigur Sigurðsson: Kniha JónGyrðir Elíasson: Okno na jihEinar Kárason: Ptáci bouřeStaroislandské ságyLživé ságy starého severuEddica MinoraJiří Starý: Zákonem nechť je budována zem. Staroseverské zákony a zákoníky. Lucie Korecká: Sám spatříš svět stínů - hranice mezi světy v pozdních ságách o IslanďanechAlda Sigmundsdóttir: Malá kniha o IslanďanechJan Burian: Dvacet let s IslandemJan Sucharda: Island - země vzdálenáJan Sucharda: Island - 133 nej…Jan Sucharda: Island autem 4x4Jan Sucharda: SetkáníJan Sucharda: Ryby v soli


Partneři
Periscope  Skandinávský dům
Kavárna na Boršově
Facebook
Události pro 28. únor 2024

28.2. 20:00 - 29.2. 20:00 Kdo se bojí Sjóna? (beseda, divadlo)

Kdo se bojí Sjóna? Severský divadelní večer s Měsíčním kamenem
28. února 20.00,
Studio Hrdinů (Veletržní palác, Dukelských hrdinů 47, Praha 7)

Skandinávský dům a Studio Hrdinů v rámci cyklu Severské divadelní večery uvádějí doprovodnou akci k dramatizaci románu islandského autora Sjóna Měsíční kámen.
Na představení ve středu 28. února od 20 hodin naváže moderovaná debata, které se zúčastní představitelé hlavních rolí Jan Cina a Tereza Hof a odbornice na islandskou literaturu Marta Bartošková.
Moderuje skandinavistka Helena Březinová.

https://www.skandinavskydum.cz/kdo-se-boji-sjona-seversky-divadelni-vecer-s-mesicnim-kamenem/

Středa 28. 2. 20:00 – PO PŘEDSTAVENÍ PROBĚHNE DEBATA ORGANIZOVANÁ VE SPOLUPRÁCI SE SKANDINÁVSKÝM DOMEM // VYPRODÁNO
Čtvrtek 29. 2. 20:00 – Koupit vstupenky VYPRODÁNO
Sobota 13. 4. 20:00 – Koupit vstupenky