Nejbližší události [+]

žádné události

>> ukaž všechny

Nabízíme

Auður Ava Ólafsdóttir: Nad propastí byla tmaAuður Ava Ólafsdóttir: Listopadoví motýliGunnar Gunnarsson: AdventGyrðir Elíasson: Měděné poleGyrðir Elíasson: Kniha od řeky SandáGyrðir Elíasson: Mezi stromyÓfeigur Sigurðsson: Kniha JónJón Gnarr: IndiánJón Gnarr: Jak jsem se stal primátorem a chtěl změnit světStaroislandské ságyLživé ságy starého severuEddica MinoraJiří Starý: Zákonem nechť je budována zem. Staroseverské zákony a zákoníky. Lucie Korecká: Sám spatříš svět stínů - hranice mezi světy v pozdních ságách o IslanďanechAlda Sigmundsdóttir: Malá kniha o IslanďanechJan Burian: Dvacet let s IslandemJan Sucharda: Island - země vzdálenáJan Sucharda: Island - 111 nej…Jan Sucharda: Island autem 4x4Jan Sucharda: SetkáníRené Kujan: Běhej, dokud můžeš


Sponzoři
Emil Hadač: Je lépe se opotřebovat než zrezivět

Vydavatelství Sen v Dobrém ve spolupráci s Českou botanickou společností v Praze vydalo knihu vzpomínek profesora Emila Hadače na botaniky, ekology a jeho cesty.

Kdo byl účastníkem 1.Islandského dne, určitě si na pana Hadače a jeho vyprávění o přírodovědecké expedici na Island v roce 1948 vzpomene. Bohužel toto naše setkání bylo poslední, v březnu 2003, krátce po předání posledních podkladů k jeho vzpomínkam, zemřel. Paní Věra Hadačová zůstává Klubu islandských fanatiků věrná a zúčastňuje se každoročně Islandských dnů.