Nabízíme

Auður Ava Ólafsdóttir: Nad propastí byla tmaAuður Ava Ólafsdóttir: Listopadoví motýliGunnar Gunnarsson: AdventGyrðir Elíasson: Měděné poleGyrðir Elíasson: Kniha od řeky SandáGyrðir Elíasson: Mezi stromyÓfeigur Sigurðsson: Kniha JónJón Gnarr: IndiánJón Gnarr: Jak jsem se stal primátorem a chtěl změnit světStaroislandské ságyLživé ságy starého severuEddica MinoraJiří Starý: Zákonem nechť je budována zem. Staroseverské zákony a zákoníky. Lucie Korecká: Sám spatříš svět stínů - hranice mezi světy v pozdních ságách o IslanďanechAlda Sigmundsdóttir: Malá kniha o IslanďanechJan Burian: Dvacet let s IslandemJan Sucharda: Island - země vzdálenáJan Sucharda: Island - 111 nej…Jan Sucharda: Island autem 4x4Jan Sucharda: SetkáníJan Sucharda: Ryby v soli


Sponzoři
Události pro 1. září 2020

1.9. - 30.9. Island - obrazy a fotografie (výstava)

Termín: září 2020
Místo: Klub cestovatelů, Masarykovo nábřeží 22, Praha 1

Výstava obrazů a fotografií Martiny Žigmundové

Island miluji od malička. Byl to vždy můj sen, abych se tam podívala. Zatím se mi to podařilo dvakrát. Doufám, že to číslo bude několikanásobné. Zatím jsem navštívila jih a část severu Islandu v měsících listopad a květen. Mám to štěstí, že mám na ostrově dokonce přátele.
Z obou cest jsem si kromě zážitků dovezla fotografie. Podle některých snímků jsem namalovala obrazy olejovými barvami na plátno. Užijte si tajemnou atmosféru ostrova spolu se mnou.

http://zetmartina.com/

http://zetmartina.com/